Analyzér pleti 5-D SG

8 hodnocení
 
  • 1 z 11
 

Analyzátor pleti Vám přehledně zobrazí stav Vaší pokožky velmi rychle a automaticky. Rozpozná typ pleti a usnadní tak péči o ni. Analyzér zobrazí vlhkost kůže, množství tuku a celkovou hebkost. Výsledky analýzy jsou zobrazeny na LCD displeji v pohodlné grafické podobě snadno srozumitelné pro každého.

863 Kč
Kategorie ANALÝZA PLETI
Zvolte variantu
HTB1FIIXk1uSBuNjSsziq6zq8pXaY Kód produktu 717/RUZ Barva: Růžová Dodání do 14ti dnů
Můžeme doručit do: 18.8.2021
863 Kč
   
 

Typy pleti

Analyzátor pleti Vám přehledně zobrazí stav Vaší pokožky velmi rychle a automaticky. Rozpozná typ pleti a usnadní tak péči o ni.
Analyzér pleti konkrétně zobrazí vlhkost kůže, množství tuku a celkovou hebkost. Výsledky analýzy jsou zobrazeny na LCD displeji v pohodlné grafické podobě snadno srozumitelné pro každého

Po třicátém roku života se u člověka zač ne ztrácet svěžest pleti a ta začíná stárnout. Pleť ztrácí pružnost a začíná být drsnější než předtím. Ovšem nejen stáří ovlivňuje naši pleť. Dalších příčin je několik: náš zdravotní stav, životní styl, strava a dosavadní péče.

Naše kůže se s přibývajícím věkem mění, ale nejen věkem je naše kůže poznamenaná. Také to, jak o svou pokožku sami pečujete je velmi důležité. Na kůži působí mnoho faktorů jako je například strava. Při velmi tučné stravě se pod pokožkou hromadí více tuků. Strava by měla být co nejvíce pestrá a obsahovat hodně zeleniny. Ovšem i v mase je hodně vitamínů které nelze jinak tělu dodat a proto bychom se neměli masu úplně vyvarovat. Volit bych měli spíše masa lehce stravitelná bez velkého množství tuků připravována spíše na páře než v oleji. Například maso kuřecí a rybí je velmi lehké a zdravé.

Dalším faktorem který působí na naší pokožku je náš zdravotní stav. Nejde jen o stav fyzický, ale i duševní. Pokud se člověk cítí stále například v depresi, nemá to pozitivní vliv ani na jeho pokožku. Stejně tak i člověk který trpí delší dobu nějakou chorobou, kterou neléčí, vystavuje nepřízni i svou pokožku, která na tento stav reaguje a ztrácí pružnost. Důležitým faktorem pro pokožku je pitný režim. Pokožka velmi potřebuje vodu, která ji zásobuje v těle a pokud tělo nemá dostatek vody, pokožka rychleji stárne a ztrácí svou pružnost a pevnost.

Důležitým pro pokožku je i náš životní styl. Pokud pokožku dobře ošetřujete a pečujete o své tělo, kůže zůstane pružná a hebká mnohem delší dobu. Například člověk který si po každé koupeli namaže pokožku ochraňujícím krémem má mnohem více hebkou kůži i ve starším věku. Není také vhodné vystavovat pokožku přímému slunci bez ochrany opalovacím krémem. Přímé slunce pokožku vysušuje a při déletrvajícím opalování se může kůže nenávratně poškodit. S tímto problémem souvisí i rakovina kůže.

K tomu abychom lépe porozuměli naši pleti a tomu co potřebuje, máme teď k dispozici skvělého pomocníka. Analyzér pleti dokáže díky technologii BIA zobrazit stav Vaší pokožky.

Co je to bioelektrická impedanční analýza (BIA)? 
BIA je zkratka pro Analýzu bioelektrické impedance, která používá bioimpedanci jako měřicí metodu. Každý materiál má elektrický odpor. Elektrický odpor má i lidské tělo a jeho hodnota je ovlivňována mikroživinami, které se do lidského těla potravou dostávají. Analyzátor složení lidského těla měří elektrické napětí v lidském těle způsobené elektrickým proudem procházejícím tělem a na základě tohoto měření a znalosti napětí a proudu stanoví odpor z Ohmova zákona (napětí = proud x odpor), to znamená, že tělo s nízkým obsahem tuku má malý odpor, zatímco tělo s vysokým obsahem tuku má velký elektrický odpor.

Spolehlivost zařízení musí být v případě analýzy složení lidského těla konstantní. Po cvičení, koupání při nadměrném pocení nelze provádět analýzu, protože nemůže být zaručena přesnost měření. Analyzátor složení lidského těla, který byl ověřován a vyvíjen na základě klinických metod, má přesnost 99 % a spolehlivost 99,5 % při využití metody BIA.

Analyzér pleti  konkrétně zobrazí vlhkost kůže, množství tuku a celkovou hebkost. Výsledky analýzy jsou zobrazeny na LCD displeji v pohodlné grafické podobě snadno srozumitelné pro každého.

Důležitým faktorem pro naší pokožku je voda. Bez vody nemůže člověk přežít a naše pokožka potřebuje dostatek vlhkosti, aby si udržela normální funkci a byla hebká a pružná. Abychom udrželi naši pokožku zdravou, musíme v každém okamžiku znát její vlhkost, kterou musíme podle potřeby doplnit. Zjistit správnou vlhkost pokožky nelze pouhým okem, neboť to můžeme určit až když je pokožka suchá. To je však příliš pozdě na doplnění tekutin nebo ošetření ochranným krémem.

Analyzátor pokožky Vám přehledně zobrazí stav Vaší pokožky velmi rychle a automaticky. Po sejmutí krytu elektrod zapnete tlačítko a přístroj automaticky začne analyzovat Vaši pokožku. Po analýze si můžete prohlédnout výsledek a okamžitě zjistíte, zda máte pokožku málo nebo hodně vlhkou, dále Vám graficky ukáže zda je pleť hrubší či jemná a obsah tuku. 

Přístroj napájí 2 mikrotužkové baterie AAA a tak přístroj pracuje s malým bezpečným napětím, které Vám nemůže ublížit. Tvar tohoto výrobku byl stanoven podle ergonomických zásad tak, aby byl přístroj snadno přenosný i snadno použitelný. Je vhodný také pro předváděcí akce pod širým nebem, poradenství v oblasti péče o pleť i pro osobní použití.

Obsah balení:

přístroj

2x baterie AAA

český návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.